İyi yapılmış olan, iyi söylenmişten daima daha iyidir ~ Benjamin Franklin

Şirket Profili

 
Inventra A.Ş ileri teknolojiye dayalı ar-ge odaklı projelerde uçtan uca tasarım geliştirme yeteneğiyle; ürün geliştirme stratejisi, konsept tasarımı, tasarım analizleri, üretilebilirlik analizleri, elektronik bileşenlerin seçimi ve entegrasyonu, detaylı dokümantasyon oluşturma, prototip üretimi ve test & doğrulama çalışmaları sunmaktadır. Savunma Sanayi Müsteşarlığı ve Ostim tarafından sağlanan destekler ile temelleri atılan firmamız bugün fikri hakları uluslararası alanda koruma altında iş fikirleriyle savunma sanayi ve havacılık sektöründe faaliyet göstermektedir. Ana sanayi firmalarına alt yüklenici desteği sağlayan firmamız fikir aşamasından seri üretim sürecine kadar her aşamada katma değer oluşturacak mühendislik hizmetleri sağlamaktadır.
 
Güvenilir

Güvenilir

Güvenilirlik, sağladığımız tüm hizmetlerin temelinde yer alan anahtar itici güçtür. Çalışmalarımızda her zaman beklentilerin ötesini hedefliyor, uzlaşılan çözümlerin ve hizmetlerin eksiksiz olarak gerçekleştirilmesini sağlıyoruz. Taahhütlerimizin temelinde tecrübeli ve uzman ekibimizin profesyonel iş ahlakına dayalı yüksek kalitede hizmet sağlama anlayışı bulunmaktadır. Bize güvenerek bizimle paylaştığınız iş geliştirme çalışmalarında sorumluluklarımızı zamanında, planlandığı ve kararlaştırıldığı şekliyle yerine getiriyoruz.

Yenilikçi

Yenilikçi

Ölçülebilir sürekli gelişim sağlamak ve uygulanabilir yenilikçi fikirler geliştirmek mühendislik felsefemizin merkezinde yer almaktadır.

İnovatif ürünler tasarlamanın disiplin ve yaratıcılığın aynı potada eritilmesinden geçtiğine inanıyoruz. Disiplinle ispatlanmış tasarım metodolojileriyle fonksiyonel bir sistemi, yaratıcılık sınırların ötesinde fark yaratan ürünleri ortaya koyuyoruz . Endüstriyel tasarım çalışmalarımızla ürünlerinizi rakiplerinizinkinden tamamen farklılaştırıyor, firmanızın kimliğini yansıtan ve güçlendiren tasarımlar geliştiriyoruz.

Hızlı ve Etkin

Hızlı ve Etkin

Doğru tasarım ve mühendislik ekibiyle çalışmak proje geliştirme çalışmalarında başarıya ulaşmak için büyük bir öneme sahiptir. Projelerin başarıya ulaşmasında anahtar parametrelerden olan ürün geliştirme süresi ve maliyeti; iş paketlerinin doğru planlanmaması, üretilebilirlik ve montaj süreçlerinin hatalı planlanması gibi sebeplerle olumsuz etkilenebilmektedir. Uçtan uca tasarım kabiliyetine sahip olan İnventra Mühendislik tasarım ve üretim süreciyle bütünleşik çalışarak iş geliştirme süreci ve maliyetlere yönelik her türlü riski minimize edecek hızlı ve etkin çözümler sunmaktadır.

Firmamız geniş mühendislik hizmetleri yelpazesiyle projenize fikir aşamasından seri üretim ve ürün desteği noktalarına kadar eksiksiz destek sağlamaktadır. Tüm mühendislik çalışmalarıyla ortaya çıkarılan özgün çalışmanın korunması için fikri haklara sahip olunmasında (patent, faydalı model vs.) yardımcı olmaktayız.

 

Şirket Profili


Inventra A.Ş ileri teknolojiye dayalı ar-ge odaklı projelerde uçtan uca tasarım geliştirme yeteneğiyle; ürün geliştirme stratejisi, konsept tasarımı, tasarım analizleri, üretilebilirlik analizleri, elektronik bileşenlerin seçimi ve yerleşimi, detaylı dokümantasyon oluşturma, prototip üretimi ve test & doğrulama çalışmaları sunmaktadır. 
Detaylar

Misyon & Vizyon


Güvenilir ortağınız olarak ileri teknolojinin yenilikçilikle birleştiği noktada fark yaratacak öncü mühendislik çözümleri sunuyoruz. Yurt dışı kaynaklı çözümlere olan ihtiyacı azaltarak ileri teknolojiye dayalı; istikrarlı, başarılı ve özgün mühendislik çalışmalarıyla uzun vadeli arge yatırımları gerçekleştiriyoruz.
Detaylar

Yaklaşımımız


Bizi farklı kılan müşterilerimizle çalışma yöntemlerimizdir. Bize göre mühendislik problemleri; tasarım yeteneklerimizi, tecrübelerimizi, özgün ürün geliştirme çalışmalarımızı göstermek için bir imkân olmakla birlikte sorunsuz ve akılcı mühendislik hizmeti tecrübelerimizin paylaşımıdır.
Detaylar

İletişim

Inventra A.Ş R&D Center
Teknopark 2224.Cad. No:1/169 C-320 Yenimahalle/ANKARA
06378, Ostim/Yenimahalle, Ankara - Türkiye
  +90 312 911 1220
  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  http://www.inventra.com.tr
Inventra A.Ş Factory
Ahi Evran Cad. No:134 Yenimahalle/ANKARA
06280, Ostim/Yenimahalle, Ankara - Türkiye
  +90 312 911 1220
  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  http://www.inventra.com.tr