Hayal gücü bilgiden daha önemlidir. Çünkü bilgi sınırlıyken hayal gücü tüm dünyayı kapsar. ~ Albert Einstein

Yaklaşımımız

 
Inventra Mühendislik uzman tasarım ekibiyle mühendislik problemlerini uçtan uca çözme yeteneğine sahiptir. Bizi farklı kılan müşterilerimizle çalışma yöntemlerimizdir. Bize göre mühendislik problemleri; tasarım yeteneklerimizi, tecrübelerimizi, özgün ürün geliştirme çalışmalarımızı göstermek için bir imkân olmakla birlikte sorunsuz ve akılcı mühendislik hizmeti tecrübelerimizin paylaşımıdır.
 
Proje geliştirme sürecinde çalışmalarımızın gerek idari gerekse teknik açıdan anlaşılabilir ve şeffaf olarak incelenebilmesi için raporlama ve dokümantasyon süreçlerinde detaylı çalışmalar yürütülür. Sınırlı sorumluluklarla başlayan hizmetlerimiz firmalarla çalıştıkça gelişmekte, güçlü ilişkiler kurmakta ve zaman içerisinde ağır sorumluluklar almaktayız. Biz bu süreci ‘’memnuniyet döngüsü’’ olarak adlandırıyoruz. Sunduğumuz hizmet kalitesi ve güven sayesinde bağlarımız kuvvetleniyor ve ileriye yönelik daha büyük projeler hedefliyoruz.
 
Doğrultusunda ilerlediğimiz prensipler; 
 
 
2
“istikrarlı ve tecrübeli bir ekiple çalışmak müşterilerimizin en temel hakkıdır”… mühendislik hizmetleri uzun süreçlere yayılmakta ve çoğu zaman müşterimizin memnuniyeti doğrultusunda benzer iş tanımlarında farklı projelerle çalışmalarımız devam etmektedir. Önceki projelerden kazanılan kümülatif tecrübenin kaybedilmemesi, yüksek verimlilik sağlanması, zaman kayıplarının engellenmesi ve maliyet etkin çözümler oluşturulması için stabil proje ekibi kritik önem taşımaktadır.

3
“müşterileri dinlemek onları mutlu etmenin en temel kuraldır”… müşterimizin sahip olduğu derin tecrübeye büyük önem veriyoruz. Mühendislik çalışması yürütülecek alanın doğasına hakimiyetleriyle ne istediklerini gayet iyi bilirler. Bu bağlamda projelerimizde onlarla sağlıklı bir iletişim halindeyiz.

4
“güçlü bir tasarım, detaylı düşünülmüş sade bir tasarımdır”… karmaşık tasarımların ileriye yönelik problem oluşturma ihtimali daha yüksektir. Detaylı düşünülmüş ve gereksinimleri tam olarak karşılayan sade bir tasarım; üretim ve montaj süreçlerinde maliyet ve zaman tasarrufu sağlamaktadır. Olası sisteme dair problemlerin çözümünde hata kestirimi ve düzeltme sürecini kısaltmaktadır.

5
“detaylı düşünülmüş ön tasarım kritik önem taşır”… tasarımlarımızda çapraz disiplinlerin -mekanik, elektronik ve gömülü sistemler- etkin rolü bulunmaktadır. Bu disiplinlerin harmoni içerisinde çalışması ön tasarım sürecinde sistem mimarisinin doğru oluşturulmasına bağlıdır. Bu anlamda öntasarım süreci için yapılan yatırım projenin ileriki safhalarında olası problemlerin önüne geçilmesinde büyük önem taşımaktadır.

6
“tasarım ekibi, projenin hedeflerine uygun olarak geliştirme sürecine katkı sağlamalıdır”… müşterilerimizin ne istediklerini tam olarak anlamak ve bu doğrultuda katkı oluşturmak onlar için zaman ve işçilik kayıplarının engellenmesi ve etkin çözümler oluşturulması için önem taşımaktadır.

Şirket Profili


Inventra A.Ş ileri teknolojiye dayalı ar-ge odaklı projelerde uçtan uca tasarım geliştirme yeteneğiyle; ürün geliştirme stratejisi, konsept tasarımı, tasarım analizleri, üretilebilirlik analizleri, elektronik bileşenlerin seçimi ve yerleşimi, detaylı dokümantasyon oluşturma, prototip üretimi ve test & doğrulama çalışmaları sunmaktadır. 
Detaylar

Misyon & Vizyon


Güvenilir ortağınız olarak ileri teknolojinin yenilikçilikle birleştiği noktada fark yaratacak öncü mühendislik çözümleri sunuyoruz. Yurt dışı kaynaklı çözümlere olan ihtiyacı azaltarak ileri teknolojiye dayalı; istikrarlı, başarılı ve özgün mühendislik çalışmalarıyla uzun vadeli arge yatırımları gerçekleştiriyoruz.
Detaylar

Yaklaşımımız


Bizi farklı kılan müşterilerimizle çalışma yöntemlerimizdir. Bize göre mühendislik problemleri; tasarım yeteneklerimizi, tecrübelerimizi, özgün ürün geliştirme çalışmalarımızı göstermek için bir imkân olmakla birlikte sorunsuz ve akılcı mühendislik hizmeti tecrübelerimizin paylaşımıdır.
Detaylar

İletişim

Inventra A.Ş R&D Center
Teknopark 2224.Cad. No:1/169 C-320 Yenimahalle/ANKARA
06378, Ostim/Yenimahalle, Ankara - Türkiye
  +90 312 911 1220
  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  http://www.inventra.com.tr
Inventra A.Ş Factory
Ahi Evran Cad. No:134 Yenimahalle/ANKARA
06280, Ostim/Yenimahalle, Ankara - Türkiye
  +90 312 911 1220
  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  http://www.inventra.com.tr