İnsanlara ne istediklerini sorsaydım, daha hızlı giden at isterlerdi. ~ Henry Ford

Endüstriyel Tasarım

  • r
  • r
  • r
 
Geliştirilecek ürünle ilgili fonksiyonellik ve teknoloji, fiyat, coğrafi ve yerel kültür, kurumsal kimlik odaklı pazar araştırmaları ışında doğru tasarım diliyle şekillendiriyoruz. Sanal prototipleri  gerek firma içi uzmanlara gerekse satış amaçlı olarak farklı biçimlerde, fotorealistik veya özel biçimlendirilmiş formatlarda görselleştiriyoruz.Ürünün görsel ve senaryo ile etkileşim tasarımları, entegre yürütülen bir süreç sonunda ürünün mühendislik ve teknik spesifikasyonlarıyla uyumlu ve sorunsuz bir şekilde hayata geçirilmektedir.
 
 
Tasarım Odaklı Pazar Araştırması

Tasarım Odaklı Pazar Araştırması

Geliştirilen ürünle ilgili yapılan pazar araştırmasında ürünün,
-Fonksiyonellik ve teknoloji algısı
-Fiyat algısı
-Coğrafi ve yerel kültür algısı
-Kurumsal kimlik algısı
gibi konularda pazar konumlandırması yapılır. Bu konumlandırma sonucunda ürünün tasarım dilinin nasıl bir alanda değerlendirileceği ortaya çıkar.

Tasarım Direktifi Oluşturulması

Tasarım Direktifi Oluşturulması

Ürünün hem görsel, hem de senaryo ile etkileşim tasarımı konularında takip edilmesi önerilen direktifler, mühendislik uzmanlığı ve firmanın talepleri doğrultusunda şekillendirilir.

Baştan oluşturulan bir direktif, ürünün doğru tasarıma ulaşma süresini kısaltır ve sonraki projelerde tekrar kullanıma olanak sağlar.

Görselleştirme

Görselleştirme

Tasarımın sürecinin her aşamasında fotorealistik, etkileyici ve güçlü görseller & animasyonlar oluşturulabilmektedir. Böylece tasarım aşamasında hedef ürünün güçlü şekilde tanıtılarak pazarlanması mümkün olmaktadır.

Elektromekanik Tasarım

Uçtan uca tasarım geliştirme yeteneğine sahip uzman ekibimiz; ürün geliştirme stratejisi, konsept tasarım, tasarım analizleri, üretilebilirlik analizi, kontrol sistemi tasarımı, elektronik bileşenlerin seçimi ve yerleşimi, detaylı dokümantasyon, prototip üretimi ve test & doğrulama çalışmaları sunmaktadır. Ürününüzün seri üretim aşamasına geçmesi durumunda üretim ve mekanik montaj hizmetleri sağlamaktayız. 
Detaylar

Gömülü Sistemler

Kontrol ve otomasyon sistemleri, motor sürücü sistemleri uygulamaları için farklı mikroişlemci mimarileri (ARM Cortex, Intel x86, PIC) aracılığıyla dijital devreler tasarlıyor ve tüm gömülü yazılımı geliştiriyoruz. Döngü içi donanım teknikleri yardımıyla karmaşık gerçek zamanlı sistemlerin doğrulanmasını, onaylanmasını ve test edilmesini hızlı ve uygun maliyetli bir şekilde gerçekleştiriyoruz.
Detaylar

Endüstriyel Tasarım

Fonksiyonellik ve teknoloji, fiyat, coğrafi ve yerel kültür, kurumsal kimlik odaklı pazar araştırmaları ışında ürününüzü doğru tasarım diliyle şekillendiriyoruz. Ürünün görsel ve senaryo ile etkileşim tasarımları, entegre yürütülen bir süreç sonunda ürünün mühendislik spesifikasyonlarıyla uyumlu ve sorunsuz olarak hayata geçiriyoruz. Sanal prototipleri  gerek firma içi uzmanlara gerekse satış amaçlı fotorealistik formatlarda görselleştiriyoruz. 
Detaylar

İletişim

Inventra A.Ş R&D Center
Teknopark 2224.Cad. No:1/169 C-320 Yenimahalle/ANKARA
06378, Ostim/Yenimahalle, Ankara - Türkiye
  +90 312 911 1220
  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  http://www.inventra.com.tr
Inventra A.Ş Factory
Ahi Evran Cad. No:134 Yenimahalle/ANKARA
06280, Ostim/Yenimahalle, Ankara - Türkiye
  +90 312 911 1220
  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  http://www.inventra.com.tr