İnsan Kaynakları

Uzun Süreli Stajyer Takım Arkadaşı Arıyoruz

Savunma Sanayi odağında elektromekanik sistemleri tasarımı gerçekleştiren firmamız yetiştirilmek üzere uzun süreli stajyer mekatronik/elektronik tasarım mühendisi aramaktadır. 
Son sınıf öğrencileri öncelikli adaylardır. Yaz döneminden başlamak üzere son sınıf eğitimi boyunca haftalık düzenli toplantılarla çalışma sürecinin devam ettirilmesi planlanmaktadır.
 
Çalışma Konusu: 
-Savunma/Otomotiv sektörlerinde kullanılmak üzere yüksek derece güvenilir; ISO26262 ASIL D, AEC-Q100 veya IEC 61508 SIL 3 sertifikasyonlarına uygun yüksek performanslı 32 bit mikroişlemciler aracılığıyla programlama (Texas Instruments – Hercules)
- Sensörsüz fırçasız motor kontrol algoritması geliştirilmesi (Field Oriented Control)
- Yüksek çözünürlüklü sensörler aracılığıyla fırçasız motorların hassas hız ve konum kontrolü
 
Adaylarda aranan zorunlu özellikler:
-Kendini geliştirmeye açık
-İyi derecede İngilizce bilgisi
-8 bit mikroişlemciler ve fırçalı motor kontrolü üzerinde daha önce çalışmış olmak
 
Tercih Edilen Özellikler:
-Hobi elektroniğiyle ilgili
-Konya sokak elektronikçiler bölgesine hayatında en az 3 kere gitmiş olmak  :)
 
Diğer:
-Akademik başarı kriter değildir.
 
Başvuru:
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine eğitim durumunuz ve daha önce gerçekleştirdiği çalışmalar hakkında bilgi göndermeniz yeterli olacaktır.
 
Ulaşım:
Firmamız Bilkent Üniversitesi Cyberpark teknokent bölgesinde yer almaktadır. Bilkent üniversitesi ringleri veya bilkent dolmuşlarıyla kolaylıkla ulaşım sağlanabilmektedir.
 
 

Şirket Profili


Inventra A.Ş ileri teknolojiye dayalı ar-ge odaklı projelerde uçtan uca tasarım geliştirme yeteneğiyle; ürün geliştirme stratejisi, konsept tasarımı, tasarım analizleri, üretilebilirlik analizleri, elektronik bileşenlerin seçimi ve yerleşimi, detaylı dokümantasyon oluşturma, prototip üretimi ve test & doğrulama çalışmaları sunmaktadır. 
Detaylar

Misyon & Vizyon


Güvenilir ortağınız olarak ileri teknolojinin yenilikçilikle birleştiği noktada fark yaratacak öncü mühendislik çözümleri sunuyoruz. Yurt dışı kaynaklı çözümlere olan ihtiyacı azaltarak ileri teknolojiye dayalı; istikrarlı, başarılı ve özgün mühendislik çalışmalarıyla uzun vadeli arge yatırımları gerçekleştiriyoruz.
Detaylar

Yaklaşımımız


Bizi farklı kılan müşterilerimizle çalışma yöntemlerimizdir. Bize göre mühendislik problemleri; tasarım yeteneklerimizi, tecrübelerimizi, özgün ürün geliştirme çalışmalarımızı göstermek için bir imkân olmakla birlikte sorunsuz ve akılcı mühendislik hizmeti tecrübelerimizin paylaşımıdır.
Detaylar

İletişim

Inventra A.Ş
Cyberpark Cyberplaza B Blok Kat:2 No:214
06800, Bikent/Çankaya, Ankara - Türkiye
  +90 312 911 1220
  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  http://www.inventra.com.tr